قیمت پراید ۱۵۱ | PRIDE 151

یکی دیگر از محصولات کمپانی «سایپا» خودروی «پراید ۱۵۱» است که به عنوان یک خودروی بار بر به کار گرفته می شود ولی مشخص است که این خودرو توان حمل نمودن بارهای سنگین را ندارد و بیشتر برای کسانی مناسب است که بارهای سبک در درون شهر جابه جا می کنند . خودروی «پراید ۱۵۱» یا همان «وانت پراید» توان حمل نمودن بار تا وزن ۵۰۰ کیلوگرم را دارد .

قیمت این خودرو برای مشتریان در کشورمان به شرح ذیل است البته نرخ های مذکور در ذیل در تاریخ ۲۸ March,2017 به روز رسانی شده اند .

قیمت پایه معادل : ۱۸میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

قیمت سقف معادل : ۱۸ میلیون و ۷۰۰هزار تومان

اتومبیل «وانت پراید» یا همان «پراید ۱۵۱» در سال ۱۳۹۱ به مرحله تولید رسیده است .

پس از موفقیت شرکت «سایپا» در فروش سری «X100» خودرو های خود, این بار «پراید ۱۵۱» را تولید کرده است تا در خودرو هایی با بدنه وانت نیز سهمی در بازار داشته باشد.

این خودرو در نمای ظاهری مانند پراید ۱۳۱ می باشد. قیمت پراید ۱۵۱ بسیار کمتر از سایپا ۱۳۱ است ولی دارای فرمان هیدرولیک و کیسه هوا نمی باشد.

این خودرو قابلیت حمل بار را تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارد و مجهز به موتور یورو ۴ می باشد.اگر به دنبال یک خودرو کارا برای حمل و نقل سبک بین شهری هستید این خودرو با امکاناتی نظیر کابین راحتی برای راننده و سیستم مطبوع تهویه هوا میتواند انتخاب مناسب وکار آمدی برای شما باشد.

 

کلاس تک کابین
مشخصات فنی
حجم موتور (سی‏‎سی) ۱۳۲۳
گیربکس دستی
تعداد دنده ۵
تعداد سیلندر ۴
قدرت موتور (اسب بخار) ۶۸
مصرف سوخت شهر (لیتر) ۹٫۵
مصرف سوخت بزرگراه (لیتر) ۵٫۳
نوع سوخت بنزین
ترمز جلو دیسک
ترمز عقب کاسه ای
دیفرانسیل جلو
حداکثر سرعت (km/h) ۱۷۰
صفر تا ۱۰۰ (ثانیه) ۱۵
حجم باک (لیتر) ۳۷
کشور سازنده ایران
امکانات
سیستم ترمز ضدقفل دارد
پخش کننده DVD/VCD دارد
تهویه مطبوع دارد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید