فروش اقساطی پراید ۱۱۱ | PRIDE 111

اتومبیل «پراید ۱۱۱» محصول شرکت خودروسازی «سایپا» به دلیل قرار گرفتن این خودرو در رنج قیمتی زیر ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان جزو پرطرفدارترین خودروها قرار گرفته است و مشتریان زیادی خواهان این خودرو هستند . با این حال خیلی از افراد هستند که توان پرداخت مبلغی در حدود ۲۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برایشان سخت است و قدرت خرید این خودرو را ندارند به همین منظور است که شرکت سپند خودرو در پی فروش این خودرو به صورت اقساطی برآمده است .

شرکت سپند خودرو اتومبیل «پراید۱۱۱» را به صورت اقساطی و با تحویل فوری به دست مشتریان می رساند .

مشتریان خودروی «پراید۱۱۱» می توانند برای خرید این خودرو در ابتدا ۴۰ و یا ۵۰ درصد از کل مبلغ خودرو را پرداخت نمایند و مابقی را به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت نمایند .

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودرو های موجود خود را با شرایط اقساطی ارائه می نماید.

درباره پراید ۱۱۱

یکی از پرفروش ترین خودرو های موجود در کشور, محصولات پراید از شرکت سایپا می باشد. پراید ۱۱۱ یکی از خودرو های زیبا این شرکت می باشد که دارای ظاهری متناسب است.

این خودرو از بدنه هاچ بک بهره می برد. سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی سایپا ۱۱۱ SE به هموطنان خدمت رسانی می کند.
چراغ های این خودرو بسیار زیبا می باشد و در بین سایر مدل های پراید از جلوه خاصی برخوردار است. پراید ۱۱۱ در کلاس X100 خودرو ها سایپا قرار دارد و توانسته است استاندارد های لازم را کسب کند.

مدارک مورد نیاز فروش اقساطی فروش اقساطی پراید ۱۱۱ :

– دسته چک
– گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
– مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (در مورد هموطنان شهرستانی ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی الزامی است.)
– مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودروهای فروش اقساطی توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید